Navigácia: Úvod
Fólie
eshop folie Fólie v rolkách - eshop

 

DRUHY FÓLIÍ :

 

  1. KLASIK Vynil - PVC - najpoužívanejšie vynilové fólie vhodné do interiéru aj exteriéru, možnosť lepiť na hladké povrchy plast, pozink.,antikorový a hliníkový plech , autolaky ale aj na sklo a aj z vnútornej strany (farba fólie je aj druhej lepivej strany), životnosť fólie cca 5 rokov.

vzorkovnik folii

 2. REFLEX  - Reflexná fólia (retroreflexná fólia), fólia odrážajúca svetlo , vaše samolepky bude vidieť aj v tme keď na ne zasvietia.Farby reflexných fólií : biela , čierna , žltá , červená , oranžová , modrá , zelená , životnosť fólie 5 rokov.(farebné reflexné fólie sú z druhej strany striebornej farby to znamená napr. že zelená reflexná samolepka nalepená na sklo z vnútornej strany bude z vonkajšej strany strieborná ! )

 retroreflex folie,

 3. FLEX  - Nažehlovacia fólia z matným gumovým povrchom, naželhovačku si môžete nažehliť na odev z bavlny, polyesteru a akrylu. Aj v reflexnej bielej farbe. 

 nazehlovacia folia

 4. MAGNETICKÁ - Flexibilná fólia s magnetickými vlastnosťami. Je vhodná na výrobu exteriérových a interiérových odnímateľných nápisov a grafík na kovové magneticky senzitívne povrchy. Je vhodná ako na statické aplikácie tak aj na aplikácie na dopravných prostriedkoch. Najlepšiu priľnavosť možno dosiahnuť na rovných, resp. len mierne zakrivených povrchoch.Neodporúčame používať na kapotu motora.

5. PIESKOVACIA - Špeciálna hrubá fólia pre sklenárov kamenárov , používa sa na pieskovanie vyrezaných motívov na sklo,zrkadlo,kameň a kovy.  

pieskovacia vzory a ornamenty nájdete hlavne v kategórii pieskovacie šablóny

6. FLUORESCENT - Krikľavá fólia určená na krátkodobé zvýraznené polepenie.Pri nasvietení UV svetlom zvýšite efekt krikľavosti. Životnosť fólie v exteriéri cca. 3 mesiace. Zo strany lepidla je folia biela !

flourescent

 

7. FOSFOROVÁ - luminescent cast oralux 9300 - po nabití svieti cca 340 minút, fólia zo strany lepidla nesvieti !

 

8. BANNER - PVC fólia určená pre statické flexibilné aplikácie na plachtových materiáloch výhoda XXL reklama

fólia banner   tento príklad má rozmery : šírka 12metrov výška 2,5 metra

9. HOLOGRAFICKÁ - atraktívna dekoračná fólia vďaka hranolom a rôznym holografickým vzorom vznikajú rozdielne optické vlastnosti. fólie sú potlačitelné digitálnou solventnou tlačiarňou. Aktuálnu ponuku folií si vyžiadajte cez email.